Firma Świadomie Zarządzana – podnoszenie efektywności przedsiębiorstw

CDB wspólnie z Ośrodkiem Badawczym THINKTANK, realizuje projekt  skierowany do przedsiębiorców działających w sektorze MSP.

Celem projektu jest stworzenie platformy wymiany myśli  i doświadczeń dla  prezesów i  członków zarządów, dotyczącej skutecznych metod zarządzania. W projekcie biorą udział liderzy biznesu, którzy z racji na rozwój struktur organizacji i dynamicznie rosnący zakres obszarów, podlegających ich osobistej kontroli,  są otwarci na wykorzystanie  profesjonalnych, nowoczesnych metod zarządzania, sprawdzających się w polskiej rzeczywistości gospodarczej.
Pierwszym etapem projektu jest badanie ankietowe,  podsumowujące metody i techniki zarządzania finansami firm. Efektem  badania będzie raport, który ukaże się w III kwartale 2013 r.

 

Kolejne etapy, realizowane przez CDB w formule „Forum dialogu THINKTANK” obejmują cykl dyskusji członków zarządów i dyrektorów zarządzających firm, poświęcony tematyce podnoszenia efektywności przedsiębiorstw, a także kolejne badania, obrazujące wybrane aspekty zarządzania polskich firm.

 

Więcej szczegółów: Magdalena Szydłowska, Kom.: +48 609 684 021, E-mail: mszydlowska@cdb.pl