Wypełnij formularz lub zadzwoń

Po wysłaniu formularza nasz specjalista skontaktuje się z Państwem wciągu 24 h, w celu omówienia szczegółów dotyczących spersonalizowanej oferty.

Telefon:  22 460 85 50

 


Zakres:

Budżetowanie/kontrola kosztówZarządzanie ryzykiem finansowymRaportowanie/kontrolingFuzje i przejęcia/wycenyKadry i płace (outsourcing)Księgowość (outsourcing/optymalizacja)

Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Mariensztat 8 (dalej „CDB”). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie i nie będą przekazywane do innych odbiorców. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia poprzez kontakt: biuro@cdb.pl. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne do realizacji ww. celu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „CDB” w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdej chwili cofnięta.

 

Zaufali nam m.in.:

  wittchen
   
Matras SA - lider w dystrybucji książek na polskim rynku. Obroty roczne ponad 100 mln złotych. Rola CDB – kompleksowy outsourcing kadrowo-płacowy.