Renowacja Przedsiębiorstw – efektywne doradztwo kryzysowe

Rozwiązujemy problemy przedsiębiorstw, które dotknęły kłopoty dotyczące m.in.: braku płynności finansowej, windykacji należności, bieżącego regulowania własnych zobowiązań, pozyskiwania finansowania na rozwój lub dokończenie inwestycji czy związane z presją na obniżanie cen prowadzącą do zmniejszania rentowności. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację rynkową, spowolnienie gospodarcze, a nawet perspektywę nadchodzącej drugiej fali kryzysu – wiele zarządów może borykać się z powyższymi problemami.

 

Z myślą o takich przedsiębiorcach stworzyliśmy zespół projektowy dedykowany specjalnie do wspierania zarządzających firmami we wdrażaniu konkretnych rozwiązań restrukturyzacyjnych. W skład naszej grupy wchodzą doświadczeni finansiści, prawnicy, doradcy podatkowi oraz specjaliści w zakresie marketingu i strategii.

 

Dzięki temu nasz doradztwo jest kompletne i obejmuje wszystkie obszary działania firmy. Nasze doświadczenie w kontaktach z instytucjami finansowymi pozwala nam na sprawne pozyskiwanie finansowania niezbędnego do wdrożenia opracowanych planów restrukturyzacyjnych.